Klientų atsiliepimai

1 stendas

„...palieka įspūdį ir atrodo solidžiai

Lauko reklama suteikia puikias matomumo galimybes. Iš principo tam, kad reklama būtų efektyvi, ji turi būti matoma. Remiantis rinkodaros teorijomis, žmogus per pakankamai trumpą laikotarpį reklamą turi pamatyti ir užfiksuoti bent jau tris kartus. Žmonės važiuodami tam tikru pasirinktu mėgstamu maršrutu turi puikią galimybę pastebėti ir įsisavinti matomą reklamą ant stendo. Taipogi, lauko reklama idealiai tinka norint formuoti/išlaikyti prekinio ženklo įvaizdį, kadangi dideli formatai miesto apsuptyje visada palieka įspūdį ir atrodo solidžiai.

2 stendas

„...viena iš geriausiai pastebimų reklamos priemonių

Reklamą lauko reklamos stenduose vertinu kaip vieną iš efektyviausių bei, pagal vartotojų apklausos duomenis, vieną iš geriausiai pastebimų reklamos priemonių. Žinoma, labai svarbus aspektas - būtent šiai reklamos formai tinkamai parengtas reklamos turinys.

7 stendas

„...šis reklamos kanalas sukuria keleriopą naudą

Nemažai  metų  naudojame lauko reklamos kanalą ir vertiname jo  privalumus. Ši reklaminė priemonė puikiai tinka ir promo akcijoms, ir kaip nuorodinė ir ilgalaikei  įmonės įvaizdžio formavimo strategijai , tad šis reklamos kanalas sukuria keleriopą naudą. Prieš planuojant reklamą šiuo kanalu, patartina įsivertinti stendo vietos lokaciją, galimus automobilių srautus, suplanuoti stendus keletoje vietų dėl didesnio pakartotinio įsimintinumo,  o šiuo klausimu jums patars „ Neoreklamos“ specialistai , kurių stendai yra pakankamai ryškūs, matomi, apšviesti, tad Moki-Veži  reklamą mūsų  klientai mato 24-ias valandas per parą!

9 stendas

„...patarimai ir konsultacijos padeda pasiekti puikiausių"

Visada malonu bendradarbiauti su kompetentingais ir kūrybiškais įmonės atstovais. Jų žinios, patarimai ir konsultacijos padeda pasiekti puikiausių rezultatų greitai ir efektyviai.

10 stendas

„...lauko reklama yra kiekvieno save gerbiančio prekės ženklo įvaizdžio dalis"

Man įstrigo, kad „Neoreklama“ dirbantys žmonės yra labai paslaugūs ir darbą atlieka tikrai greitai ir profesionaliai. Visi įvardinti terminai įvykdomi ir nei karto negirdėjau jokio pasiteisinimo. Kokybė taip pat yra nepriekaištinga, tuo labiau, kad pasiūlomi sprendimai, kurie pagyvina lauko reklamą. O pati lauko reklama yra kiekvieno save gerbiančio prekės ženklo įvaizdžio dalis.

11 stendas

„...renginių reklama lauko stenduose mums buvo ir yra labai efektyvi "

UAB „Neoreklama“ yra puiki įmonė, turinti platų stendų lauko reklamai tinklą. Aktyvūs ir atsakingi darbuotojai gerai išpildo užsakovo planus. Gamyba ir išpildymas visuomet buvo tikslūs. Tai labai džiugina! Renginių reklama lauko stenduose mums buvo ir yra labai efektyvi. Galime tai drąsiai teigti, nes nuolat darome renginių lankytojų ir dalyvių sociologines apklausas. Džiaugiamės, turėdami „Neoreklamą“ nuolatinių mums teikiamų reklamos paslaugų tiekėju, ir linkime visam šios įmonės kolektyvui sėkmės!

13 stendas

„...jaučiamas išskirtinis dėmesys klientui"

Labai džiaugiamės pasirinkę būtent “Neoreklama”. Bendradarbiavimas nuo pirmų dienų buvo ištiesų puikus. Pasiūlyti reklamos maketai atitiko mūsų lūkesčius, o galutinis variantas puikiai atspindi mūsų įmonės stilių ir viziją. Su “Neoreklama” bendradarbiaujame jau kuris laikas, išties smagu, kad įmonė palaiko glaudų ryšį su klientais, operatyviai pateikia visą norimą informaciją. Visi norai ir pageidavimai būna greitai išpildyti. Ištiesų jaučiamas išskirtinis dėmesys klientui.

15 stendas

„...ypač efektyvūs išradingi apšvietimo sprendimai"

Su „Neoreklama“ dirbame nuo 2011 metų iki šių dienų. Magistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda jau keletą metų reklamuojame savo prekinius ženklus „Ocuval“; „Pertusin“; „Versan“; „Forman“ ir kt. Lauko reklama veikia, ypač efektyvūs išradingi apšvietimo sprendimai bei išsikišančios maketo detalės.

14 stendas

„...grįžtantys klientai turbūt geriausiai parodo tiekėjo darbo kokybę

Dirbome su „Neoreklama“ paleidžiant į rinką naujus projektus 2012-2014 metais. Planuojame kartu dirbti ir 2016-tais. Su savo srities profesionalais, tokiais, kaip „Neoreklama“, visuomet dirbti malonu, darbas sklandus, nemalonumų ar netikėtumų nebuvo. Viskas atlikta laiku ir taip, kaip tartasi. Vertiname pasiūlymus ir rekomendacijas, kurias gavome iš Rimanto. Jos tikrai prisidėjo prie vystomų projektų žinomumo rinkoje. Galvojame, kad kažką naujo atrado ir „Neoreklama“, dirbdama kartu su "Kamida" įmonių grupe. Grįžtantys klientai turbūt geriausiai parodo tiekėjo darbo kokybę. Mes grįžtame.

4 stendas

„...rezultatas pasiektas 150 %"

Metus laiko reklamavomės automagistralėje Kaunas-Vilnius dvipusiame stende. Tikėjomės, kad mūsų vardas taps labiau žinomas, o prekės ženklas – atpažįstamas. Rezultatas pasiektas 150 %. Tarkitės su profesionalais  –  klausykite „Neoreklama“ patarimų dėl maketo, stendo vietos ir dydžio. Jie žino, kaip jis turi atrodyti, kad Jūsų pinigai būtų išleisti efektyviai.

6 stendas

„...naudojame įvaizdžiui stiprinti"

Naudojamės UAB „Neoreklama“  paslaugomis  ir esame patenkinti mūsų bendradarbiavimu. Lauko reklamą dažniausiai naudojame įvaizdžiui stiprinti ir prekinio ženklo žinomumui didinti. Savo klientų klausiame kaip jie mus atranda ir nemaža jų dalis sako, jog matė mūsų lauko reklamą magistralėje.

12 stendas

„...geriausią rezultatą gavome ir tebegauname iš lauko reklamos"

Naudojame įvairius reklamos sklaidos būdus: televiziją, internetą, radiją, spaudą, tačiau geriausią rezultatą gavome ir tebegauname iš lauko reklamos. Nuolat nuomojamės mažiausiai po kelis stendus magistralėje bei Kauno mieste. Gan dažnai keičiame tentus, ieškome naujų dizaino sprendimų. Jau keletą metų dirbame kartu su UAB „Neoreklama“. Rekomenduoju.

8 stendas

„...reklama puošia bei skaidrina aplinką"

Lauko reklamą Pfleiderer naudoja kaip įvaizdinę bei žinomumą didinančią reklamą. Lauko reklamoje stengiamės naudoti estetiškus ir patrauklius vaizdus. Manome, jog graži, estetiška reklama puošia bei skaidrina aplinką. Mums svarbu kad pravažiuojantiems ar praeinantiems žmonėms mūsų reklama,  kaip ir gaminami produktai, sukeltų teigiamas emocijas.

16 stendas

„...tai be abejo didina mūsų įmonės žinomumą"

Vieta, kur dabar stovi mūsų reklama, esame labai patenkinti. Stendas matomas iš toli, yra apšviestas ir šviečia tamsiu paros metu, ir potencialiems klientams yra tikrai matomas. Tai be abejo didina mūsų įmonės žinomumą Lietuvoje, manau, ir užsienyje.  Maketas reklamoje labai svarbus, manau, ir turi pateikti pakankamai informacijos apie įmonę ir gaminį, kuris yra reklamuojamas. Mūsų atveju, manau, mums tai pavyko... Kadangi vieta tikrai gera ir stendas matomas iš toli, tai visi mūsų draugai, pažįstami, darbuotojai, manau ir klientai, važiuojantys iš Vilniaus, pamato mūsų reklamą, apie tai pasakoja ir pasidžiaugia. Būsiu nekukli ir pati pasakysiu, kad labai džiaugiuosi šia reklama, jos išpildymu ir žaismingumu, gera ir atvira, gerai matoma vieta. Dėkoju Jums ir Jūsų komandai.

5 stendas

„...tokia reklama yra neišvengiamai pastebima"

Lauko reklama neabejotinai yra ta reklamos rūšis, kuomet tikslas yra pasiekti maksimalų vartotojų skaičių. Šio tipo reklamos neįmanoma paslėpti, nuslinkti ar kaip nors kitaip ignoruoti, todėl tokia reklama yra neišvengiamai pastebima. Vos tik mano komandai prireikė lauko reklamos paslaugų stambaus projekto viešinimui, kreipėmės į specialistus iš "Neoreklama", kurie sužavėjo profesionalumu, lauko reklamos plotų skaičiumi, darbų kokybe bei, žinoma, itin šiltu bendravimu. Ačiū Jums!

3 stendas

„...reklamos paslaugos visiškai atitiko lūkesčius"

Džiaugiuosi, jog mūsų įmonė pasirinko bendradarbiauti su „Neoreklama“. Būtent čia dirba kompetetingi, darbštūs, savo darbui atsidavę darbuotojai. Visi iškilę klausimai išsprendžiami itin greitai, o bendravimas iš ties labai draugiškas ir paslaugus. Reklamos paslaugos visiškai atitiko lūkesčius, darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai.

17 stendas

„...tikrai neliks nepastebėtas tikslinės auditorijos.

Pasirinkome lauko reklamą dėl jos efektyvumo ir didelio matomumo. Taip pat tai puiki priemonė prekės ženklo įvaizdžio formavimui. Didelio formato, ryškus ir išskirtinis maketas, netrukdomas kitų reklamų triukšmo – tikrai neliks nepastebėtas tikslinės auditorijos.