Klientų atsiliepimai

Burda moden salonas
Direktoriaus asistentas
Dovydas Grigalionis
Lauko reklama suteikia puikias matomumo galimybes. Iš principo tam, kad reklama būtų efektyvi, ji turi būti matoma. Remiantis rinkodaros teorijomis, žmogus per pakankamai trumpą laikotarpį reklamą turi pamatyti ir užfiksuoti bent jau tris kartus. Žmonės važiuodami tam tikru pasirinktu mėgstamu maršrutu turi puikią galimybę pastebėti ir įsisavinti matomą reklamą ant stendo. Taipogi, lauko reklama idealiai tinka norint formuoti/išlaikyti prekinio ženklo įvaizdį, kadangi dideli formatai miesto apsuptyje visada palieka įspūdį ir atrodo solidžiai.
PLC "Mega"
Marketingo vadovė
Rasa Vyšniauskienė
Reklamą lauko reklamos stenduose vertinu kaip vieną iš efektyviausių bei, pagal vartotojų apklausos duomenis, vieną iš geriausiai pastebimų reklamos priemonių. Žinoma, labai svarbus aspektas - būtent šiai reklamos formai tinkamai parengtas reklamos turinys.
Vilmers
Marketingo vadovė
Miglė Rimkutė
Džiaugiuosi, jog mūsų įmonė pasirinko bendradarbiauti su Neoreklama. Būtent čia dirba kompetetingi, darbštūs, savo darbui atsidavę darbuotojai. Visi iškilę klausimai išsprendžiami itin greitai, o bendravimas iš ties labai draugiškas ir paslaugus. Reklamos paslaugos visiškai atitiko lūkesčius, darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai.
Lietuvis
Direktorius
Marijus Olekas
Metus laiko reklamavomės automagistralėje Kaunas-Vilnius dvipusiame stende. Tikėjomės, kad mūsų vardas taps labiau žinomas, o prekės ženklas – atpažįstamas. Rezultatas pasiektas 150 %. Tarkitės su profesionalais – klausykite Neoreklama patarimų dėl maketo, stendo vietos ir dydžio. Jie žino, kaip jis turi atrodyti, kad Jūsų pinigai būtų išleisti efektyviai.
Social Media Drummer
Projektų vadovė
Viltė Kunevičiūtė
Lauko reklama neabejotinai yra ta reklamos rūšis, kuomet tikslas yra pasiekti maksimalų vartotojų skaičių. Šio tipo reklamos neįmanoma paslėpti, nuslinkti ar kaip nors kitaip ignoruoti, todėl tokia reklama yra neišvengiamai pastebima. Vos tik mano komandai prireikė lauko reklamos paslaugų stambaus projekto viešinimui, kreipėmės į specialistus iš Neoreklama, kurie sužavėjo profesionalumu, lauko reklamos plotų skaičiumi, darbų kokybe bei, žinoma, itin šiltu bendravimu. Ačiū Jums!
A. Jasevičiaus baldai
Marketingo direktorius
Edvinas Jasevičius
Naudojamės Neoreklama paslaugomis ir esame patenkinti mūsų bendradarbiavimu. Lauko reklamą dažniausiai naudojame įvaizdžiui stiprinti ir prekinio ženklo žinomumui didinti. Savo klientų klausiame kaip jie mus atranda ir nemaža jų dalis sako, jog matė mūsų lauko reklamą magistralėje.
Moki-Veži
Marketingo vadovė
Jurga Petrauskienė
Nemažai metų naudojame lauko reklamos kanalą ir vertiname jo privalumus. Ši reklaminė priemonė puikiai tinka ir promo akcijoms, ir kaip nuorodinė ir ilgalaikei įmonės įvaizdžio formavimo strategijai , tad šis reklamos kanalas sukuria keleriopą naudą. Prieš planuojant reklamą šiuo kanalu, patartina įsivertinti stendo vietos lokaciją, galimus automobilių srautus, suplanuoti stendus keletoje vietų dėl didesnio pakartotinio įsimintinumo, o šiuo klausimu jums patars Neoreklama specialistai , kurių stendai yra pakankamai ryškūs, matomi, apšviesti, tad Moki-Veži reklamą mūsų klientai mato 24-ias valandas per parą!
Pfleiderer
Baltijos šalių regiono pardavimų vadybininkas
Dainius Stundys
Lauko reklamą Pfleiderer naudoja kaip įvaizdinę bei žinomumą didinančią reklamą. Lauko reklamoje stengiamės naudoti estetiškus ir patrauklius vaizdus. Manome, jog graži, estetiška reklama puošia bei skaidrina aplinką. Mums svarbu kad pravažiuojantiems ar praeinantiems žmonėms mūsų reklama, kaip ir gaminami produktai, sukeltų teigiamas emocijas.
Daumantai
Specialist of Advertisement and Public Relations
Jorūnė Liutkienė
Visada malonu bendradarbiauti su kompetentingais ir kūrybiškais įmonės atstovais. Jų žinios, patarimai ir konsultacijos padeda pasiekti puikiausių rezultatų greitai ir efektyviai.
Bet Safe
Marketingo skyriaus vadovas
Andrius Lapienis
Man įstrigo, kad Neoreklama dirbantys žmonės yra labai paslaugūs ir darbą atlieka tikrai greitai ir profesionaliai. Visi įvardinti terminai įvykdomi ir nei karto negirdėjau jokio pasiteisinimo. Kokybė taip pat yra nepriekaištinga, tuo labiau, kad pasiūlomi sprendimai, kurie pagyvina lauko reklamą. O pati lauko reklama yra kiekvieno save gerbiančio prekės ženklo įvaizdžio dalis.
Aleksandro Stulginskio universitetas
Parodų organizavimo centro vadovė
Birutė Steikūnienė
Neoreklama yra puiki įmonė, turinti platų stendų lauko reklamai tinklą. Aktyvūs ir atsakingi darbuotojai gerai išpildo užsakovo planus. Gamyba ir išpildymas visuomet buvo tikslūs. Tai labai džiugina! Renginių reklama lauko stenduose mums buvo ir yra labai efektyvi. Galime tai drąsiai teigti, nes nuolat darome renginių lankytojų ir dalyvių sociologines apklausas. Džiaugiamės, turėdami Neoreklamą nuolatinių mums teikiamų reklamos paslaugų tiekėju, ir linkime visam šios įmonės kolektyvui sėkmės!
Rumšiškių baldai
Direktorius
Ernestas Obolevičius
Naudojame įvairius reklamos sklaidos būdus: televiziją, internetą, radiją, spaudą, tačiau geriausią rezultatą gavome ir tebegauname iš lauko reklamos. Nuolat nuomojamės mažiausiai po kelis stendus magistralėje bei Kauno mieste. Gan dažnai keičiame tentus, ieškome naujų dizaino sprendimų. Jau keletą metų dirbame kartu su Neoreklama. Rekomenduoju.
Alantas
Pardavimų vadybininkė
Sandra Kolosovaitė
Labai džiaugiamės pasirinkę būtent Neoreklama. Bendradarbiavimas nuo pirmų dienų buvo ištiesų puikus. Pasiūlyti reklamos maketai atitiko mūsų lūkesčius, o galutinis variantas puikiai atspindi mūsų įmonės stilių ir viziją. Su Neoreklama bendradarbiaujame jau kuris laikas, išties smagu, kad įmonė palaiko glaudų ryšį su klientais, operatyviai pateikia visą norimą informaciją. Visi norai ir pageidavimai būna greitai išpildyti. Ištiesų jaučiamas išskirtinis dėmesys klientui.
Kamida
Pardavimų Vadovas
Tomas Šeškevičius
Dirbome su Neoreklama paleidžiant į rinką naujus projektus 2012-2014 metais. Planuojame kartu dirbti ir 2016-tais. Su savo srities profesionalais, tokiais, kaip Neoreklama, visuomet dirbti malonu, darbas sklandus, nemalonumų ar netikėtumų nebuvo. Viskas atlikta laiku ir taip, kaip tartasi. Vertiname pasiūlymus ir rekomendacijas, kurias gavome iš Rimanto. Jos tikrai prisidėjo prie vystomų projektų žinomumo rinkoje. Galvojame, kad kažką naujo atrado ir Neoreklama, dirbdama kartu su Kamida įmonių grupe. Grįžtantys klientai turbūt geriausiai parodo tiekėjo darbo kokybę. Mes grįžtame.
Valentis
Marketingo projektų vadovė
Miglė Šamšonaitė
Su Neoreklama dirbame nuo 2011 metų iki šių dienų. Magistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda jau keletą metų reklamuojame savo prekinius ženklus Ocuval, Pertusin, Versan, Forman ir kt. Lauko reklama veikia, ypač efektyvūs išradingi apšvietimo sprendimai bei išsikišančios maketo detalės.
P. Varkojis ir Ko
Komercijos direktorė
Jūratė Varkojienė
Vieta, kur dabar stovi mūsų reklama, esame labai patenkinti. Stendas matomas iš toli, yra apšviestas ir šviečia tamsiu paros metu, ir potencialiems klientams yra tikrai matomas. Tai be abejo didina mūsų įmonės žinomumą Lietuvoje, manau, ir užsienyje. Maketas reklamoje labai svarbus, manau, ir turi pateikti pakankamai informacijos apie įmonę ir gaminį, kuris yra reklamuojamas. Mūsų atveju, manau, mums tai pavyko... Kadangi vieta tikrai gera ir stendas matomas iš toli, tai visi mūsų draugai, pažįstami, darbuotojai, manau ir klientai, važiuojantys iš Vilniaus, pamato mūsų reklamą, apie tai pasakoja ir pasidžiaugia. Būsiu nekukli ir pati pasakysiu, kad labai džiaugiuosi šia reklama, jos išpildymu ir žaismingumu, gera ir atvira, gerai matoma vieta. Dėkoju Jums ir Jūsų komandai.