Naujienos

Išskirtinės apšvietimo idėjos ant bangos!

„Neoreklama”  turi sprendimą, kuris padės tau išsiskirti ir sužibėti lauko reklamoje!

Lauko reklama yra itin populiari reklamos rūšis, kuri keičiasi su užsakovų ir žiūrovų  augančiais poreikiais, lūkesčiais. Retais atvejais lauko reklamoje gali būti vienintelis. Kaip išsiskirti iš kitų, besireklamuojančių lauke? Siekdami nenuskęsti reklamų triukšme, privalote tapti kitokie, išskirtiniai. Todėl mes labai skatiname  ir savo lėšomis paremiame įvairiausias inovatyvias apšvietimo idėjas. Specialus apšvietimas ne tik nukreips žiūrovo žvilgsnį į Jūsų reklamą, bet ir akcentuos tam tikrus aspektus, gal net perduos visą reklaminės žinutės mintį. Ypač rudens, žiemos, pavasario tamsiaisiais laikotarpiais  reklamos matomumas tiesiogiai priklauso nuo reklaminės plokštumos apšvietimo. 99% mūsų reklaminių plokštumų yra apšviestos pažangiausia Philips šviesos technologija su LED diodais. Tai garantuoja stendo matomumą 24-ias valandas per parą. Tam matomumui sustiprinti, pabrėžti svarbiausią reklaminės kampanijos žinutę mes naudojame papildomą, dekoratyvų LED apšvietimą. Tai gali būti šviečiančios tūrinės raidės – šviesdėžė, atskiri LED diodai, kryptinis, taškinis apšvietimas. Galime sukurti pačią įvairiausią apšvietimo programą pasitelkiant specialią įrangą bei programuotojų pagalbą. Galite rinktis tiek apšvietimo spalvas, tiek šviesos srauto stiprumą, kryptį, taip pat mirksėjimo dažnį. Tad kūrybinė laisvė ir beribės galimybės garantuotos!

Džiaugiamės ir didžiuojamės jau įgyvendintais apšvietimo inovacijų projektais ir nekantraujame pasinerti į naujų projektų kūrybą. Mūsų atlikti darbai:

 

„Jeep“ lauko reklama Kauno mieste, srautingiausioje Muravos sankryžoje.

Idėja – sukurti reklamai solidumo, didinti matomumą, išskirti reklamą iš miesto vizualinio triukšmo. Tikslui įgyvendinti stende sumontuotos keturios šviečiančios automobilių lempos.

 

 

Dr. Manto Adomėno lauko reklama automagistralėje Vilnius-Kaunas.

Idėja – akcentuoti Tėvynės Sąjungos logotipą.  Logotipo apšvietimas tampa vis populiaresnis, nes pabrėžiamas reklaminės žinutės skleidėjas. Kregždutės ženklas yra iškilęs nuo stendo, kad būtų dar labiau sustiprintas tūrio efektas.

 

 

„LVPA“ lauko reklama automagistralėje Vilnius-Kaunas.

Idėja – kuo tikroviškiau atkartoti realią elektros lemputę. Įdomus faktas, kad iš 10-ies centimetrų lemputės  sukūrėme daugiau nei 2-ų metrų aukščio tūrinę šviečiančią lempą!

 

 

„Agrochema“ lauko reklama automagistralėje Vilnius-Kaunas.

Idėja – apšviesti svarbiausią objektą reklaminėje žinutėje – įmonės logotipą. Sukūrėme tūrinę logotipo šviesdėžę ir sumontavome stende. Baltas apšvietimas puikiai kontrastuoja su žaliu fonu!

 

 

„Kopų Žuvėdra“ lauko reklama automagistralėje Kaunas-Klaipėda.

Idėja – išryškinti gražią logotipo detalę – žuvėdros siluetą, kuris atlieka funkciją logotipe bei papuošia visą reklaminį maketą. Pravažiuojančių žiūrovų akiai patraukti suprogramavome mirksėjimą. Tai gerokai prailgina matomumo atstumą, nes mirksintys LED šviesos diodai jau pastebimi iš labai toli!

 

 

 „Gariūnai“ lauko reklama automagistralėje Vilnius-Kaunas.

Idėja – sumontuoti po septynias žalias šviesdėžės kiekvienoje stendo pusėje papildomam reklamos atraktyvumui sukurti. Suprogramuotas mirksėjimas, kad būtų matoma reali logotipo spalva, kuri užsidegus LED diodams patampa ryškiai skaisčia žalia. Nepastebėti neįmanoma!

 

 

„Hegelman“ lauko reklama Via Baltica kelyje.

Idėja – reklaminę žinutę sustiprinti papildomu inovatyviu apšvietimu. Du LED šviestuvai imituoja sunkvežimio ilgąsias šviesas ir be abejo patraukia Via Baltikos keliu važiuojančiųjų dėmesį. Suprogramuotas mirksėjimas paveikumui padidinti.

 

 

„BM Energy“ lauko reklama automagistralėje Vilnius-Kaunas.

Idėja – statišką maketą pagyvinti sukuriant elektros srovės imitaciją. Šešios LED lemputės mirksėdamas suteikia reklamai žaismingumo, patrauklumo ir žinoma pastebimumo. Toks apšvietimas pavaizduoja tiesioginę reklamuojamo produkto funkciją – elektros tiekimą.