Naujienos

Būkite pasiruošę!

 

Prisiminę praėjusių metų pavasario/vasaros sezoną norime savo klientus informuoti - pasinaudokite lauko reklamos siūlomomis galimybėmis jau dabar! Nes kelionių sezonas Lietuvoje tuoj atsidarys!

 

 

 

Įmonės vis dažniau renkasi lauko reklamą norėdamos pasiekti savo klientus ir įgyti jų lojalumą. Žmonės yra mobilūs! Laisvėjantis karantino rėžimas akivaizdžiai demonstruoja, kokius automobilių srautus sutiksime keliuse. Netolimoje perspektyvoje tie srautai padvigubės ir bus dar didensni nei iki karantino. Įprastai automagistrale per parą pravažiuoja apie 35 000 automobilių. Statistiškai viename automobilyje važiuoja 1,5 keleivio - reklaminę žinutę per parą pamatys apie 42 000 žmonės. Tad galime įsivaizduoti su kokiais srautais susidursime atlaisvėjus karantino režimui.

 

 

Tinkamoje vietoje ir tinkamai parengta įmonės lauko reklama yra labai svarbi pardaviminio kanalo dalis.  O ką jau kalbėti apie smalsias, kitokios reklamos pasiilgusias Jūsų potencialių klientų akis? Gana galvoti, kad klientą rasite tik internete. Paskutinių metų tendencijos diktuoja kitokias sąlygas verslams. Lauko reklama pasiekia visus demografinius rodiklius pradedant keliaujančiais asmenimis, studentais, šeimomis, baigiant  suaugusiais ar pagyvenusiais žmonėmis. Būtent 81% žmonių teigė pastebėję lauko reklamą!

Lauko reklama yra subtili - labiau priimtina vartotojams. Ji nėra agresyvi ir tiesiogiai padeda klientams apsispręsti ar nukreipti juos į kitus įrenginius! Prisiminkime - maždaug 68% vartotojų apsipirkimo sprendimus priima būdami automobilyje.

 

 

Karantino išvarginti žmonės pasiilgo kitokių reklamos formų kitoje aplinkoje! Realybėje vairuojant/vaikščiojant ir kitaip besidžiaugiant laisve! Dabar vienas iš pagrindinių įmonės tikslų yra būti ten, kur jų reklamą nori matyti puikiai nusiteikę potencialūs klientai. Būkite kūrybiški, reklamuokite savo verslą kitaip, tam puikias galimybes suteikia lauko reklama!