Naujienos

Plačios lauko reklamos galimybės ir didelė nauda Jūsų verslui!

Lauko reklamos galimybes

 

Viena iš pagrindinių priemonių skatinti pardavimus – reklama. Reklama tai informavimo būdas apie įmonę, produktą, paslaugą, renginį, padedantis paskleisti norimą žinią tikslinei potencialių klientų auditorijai.

Galima išskirti pagrindinius tikslus, kurių įgyvendinimui puikiai tinka lauko reklama:

  • padidinti pirkimus per trumpą ar ilgą laiko periodą;
  • padidinti naudą (pirkėjų skaičių, institucijos pelną);
  • į rinką “įvesti” naują produktą ir paskatinti išbandyti;
  • supažindinti vartotoją su firmos ženklu (sukurti atpažinimą);
  • padrąsinti lojalumą atitinkamai institucijai, jos ženklui ir prekėms ir (arba) paslaugoms;
  • nukreipti pirkėjus prie brangesnių prekių;
  • pritraukti naują klientą;
  • duoti reklaminį atkirtį konkurentams;
  • gerinti įmonės įvaizdį.

Nuo pardavimų skatinimo tikslo priklauso, kokią žinutę skleisite lauko reklaminiuose stenduose. Svarbu ne tik, kas siūloma, bet ir kuo esate patrauklesni už kitus, kodėl pirkėjas turi pasirinkti būtent Jus. Gal galėsite greičiau pristatyti prekę, gal pasiūlysite gerą kainą, gal išskirtinę kokybę? O gal pirkdamas prekę pirkėjas gaus dovanų. Taigi labai svarbu – pasiūlymas. Pagal reklaminę žinutę Jūsų įmonei rekomenduosime labiausiai tinkamas lauko reklamines vietas, kurios padės pasiekti tikslinę žiūrovų auditoriją.

Jums verta rinktis lauko reklamą stenduose dėl:

Reklaminis stendas yra tikras realus (ne virtualus) daiktas, kuris matomas gyvenime. O realūs daiktai kelia didesnį pasitikėjimą tiek produktu, tiek prekės ženklu. Tai kas yra išorėje (lauke) t.y. viešoje erdvėje atrodo tikriau ir patikimiau, nei tai ką matome savo virtualioje erdvėje.

Išsinuomavus lauko reklaminius stendus strategiškai gerose vietose, reklamą mato didžiulis skaičius žmonių. Paprastai ją mato tie patys žmonės, todėl ji geriau įsimenama. Norint, kad firmos reklamą pamatytų kuo didesnis skaičius žmonių, stendai išdėstomi net keliuose geografiniuose regionuose.

Lauko reklama matoma visada, jos „neišjungsi“, nepatrauksi. Mūsų reklaminiai stendai yra apšviesti naujausia LED technologija, tad puikiai matomi ir tamsiu paros metu.

Ryški, gerai apšviesta ar kitokių efektų turinti išorinė reklama iškart patraukia auditorijos dėmesį ir dažnai primena vartotojui, kad jam reikia užeiti į parduotuvę ar paslaugų įmonę. Tokią reklamą mato kiekvienas žiūrovas, taigi, jos užsakovas daug kartų kontaktuoja su kiekvienu potencialiu klientu.

Prekę, paslaugą ar įmonę galima reklamuoti bet kurioje geografinėje vietoje ir bet kurioje rinkoje – visoje šalyje, atskirame regione ar vietinėje rinkoje. Gali būti lanksti ir demografiniu požiūriu – ji gali būti sukoncentruota ten, kur daugiausiai lankosi jaunimas arba pasiturintys žmonės, arba konkrečios etninės grupės žmonės. Išorinė reklama gali surasti savo auditoriją netgi pagal gyventojų veiklą – namų šeimininkėms pakeliui į parduotuvę, verslininkams, važiuojantiems į darbą ir iš jo, turistams pakeliui į oro uostą ir pan.

Lauko reklama kainuoja pigiau nei daugelis kitų reklamos skleidimo priemonių. Kainų tarifai priklauso nuo reklaminio stendo lokacijos, dydžio, eismo intensyvumo greta reklaminio ploto.

Aiški, paprasta, veiksminga ir konkreti reklaminė žinutė gali daug kartų per trumpą laiką efektyviai informuoti auditoriją. Jūsų žinutę pastebės ir  prisimins 67% pamačiusių lauko reklamą, o iš jų 42% vartotojų reklama turės įtakos priimant sprendimą ką pirkti.

 

Lauko reklama – tai investicija į įmonės/prekinio ženklo žinomumą ir pardavimų didinimą.

Mes galime padėti padidinti pardavimus! Kreipkitės ir mes rasime Jums tinkamą reklaminę strategiją. Šiuo metu turime puikų universalų pasiūlymą – reklaminius stendus automagistralėje Vilnius-Kaunas! Drįstame teigti, kad šioje automagistralėje galime sutikti kiekvienos įmonės potencialų klientą!