Naujienos

Gyvenimas tęsiasi!

 

Visi žinome, kad karantino šešėlis ilgai neužsibus! Reklamos sprendimai, kuriuos priimate DABAR atsispindės ATEINANČIAIS METAIS!

 

Karantinas neuždarė visų Lietuvos žmonių namuose. Jie ir toliau važinėją į darbus ofisuose ir atgal, turi tarpmiestinių reikalų.

Atsižvelgiant į dabartinę rinkos situaciją dalis gyventojų, kurie tokiu laiku atostogaudavo juda šalies viduje, srautai beveik nepakitę, juos kompensuoja ir į Lietuvą sugrįžę piliečiai, kurie pasilieka šalyje ir niekur neketina išvykti.

Žiūrint tolimesnėje perspektyvoje, kai nebeliks karantino, žmonės ir vėl bus ištroškę kelionių, aktyvaus socialinio gyvenimo ir dar aktyviau judės tarpmiestiniuose keliuose bei pagrindiniuose miestuose. Ir nesvarbu tai atostogų ar darbo reikalai, tačiau šiuolaikinių žmonių mobilumas yra išties didelis ir jokie karantinai to nesustabdys 😊

Reklama nėra „kaštai“, ji yra gerai veikianti investicija, kuri duoda ir trumpalaikę, ir ilgalaikę grąžą.

Reikia pripažinti ir nepamiršti, kad ne visi sėdi internete, yra nemaža dalis gyventojų, jūsų potencialių klientų, kurie gali rasti Jus ir lauko reklamoje, tad kodėl nebūti jum vieniems iš tokių verslų, kurie derina lauko ir internetinę reklamą, taip išlošdami konkurencinėja kovoje, ir apimdami apsoliučiai visus srautus tiek virtualioje tiek realioje aplinkoje.

Kai ateina geri laikai, jūs turėtumėte reklamuotis, kai ateina blogi laikai - jūs privalote reklamuotis.

 Verta nepamiršti ir to, jog lauko reklama vartotoją tiesiogiai nukreipia apsilankyti jūsų tinklalpyje ar internetinėje parduotuvėje. Taip Jūs laimite konkurencinėje kovoje, kuri vyksta internetinėje erdvėja. Jūs visada vienu dideliu žingsniu spartesni, nes susirenkate visus srautus, kurie yra kitoje realybėje, nesuteikdami galimybės savo konkurentams.

Prekių ženklai, kurie nemažino ar net didino reklamos investicijas, recesijos metu pasididino ir pardavimus ar rinkos dalį.

Prekių ženklams dabar puikus metas kurti stabilios įmonės įvaizdį.

Taip pat keliuose padaugėjo vairuotojų, kurie dėl plintančio viruso tiesiog nesirenka viešojo tranporto ir varuoja patys savo automobilius.